Informace o lize

Florbalová liga Domů dětí a mládeže v okrese Vysočina

 

Ligu chceme primárně koncipovat pro děti, které chodí do kroužků (nebo podobných činností) florbalu, popřípadě jiného sportovního a nemají ( nejsou tak dobří) možnost hrát závodně klasickou či orelskou nebo jinou ligu.

 

Podmínky účasti v lize:

1)      Ligy se mohou účastnit chlapci i děvčata v rozmezí 1.-3.třída a 4.-6.třída ZŠ. Systém hry 3+1. Maximální počet hráčů v jednom týmu je 12. Minimálně 5.

2)      Ligu hrají neregistrovaní hráči

3)      Týmy:

3.1) Každý tým podá přihlášku se soupiskou hráčů a realizačního týmu před začátkem ligy.

3.2) Každý tým hraje s vlastním florbalovým vybavením ( brankářské masky, hole, dresy – popřípadě jiný stejnokroj, obuv a oblečení vhodné do tělocvičny).

3.3) Všechny týmy mají alespoň jednoho človíčka nad 18 let – vedoucího týmu, který komunikuje s ředitelstvím ligy a zodpovídá za svůj tým.

3.4) Každý tým má svůj vlastní název, pod kterým působí v lize po celou dobu trvání.

 

4) Systém ligy:

4.1) Systémově se bude liga hrát v rámci několika turnajů. Hraje každý s každým v rámci jednoho turnaje.

4.2) Každý turnaj v jiném městě, kde sídlí příslušný Dům dětí a mládeže, popřípadě v blízkém okolí - pokud to bude možné.

4.3) Organizátoři turnaje se pak řídí oficiálními florbalovými pravidly + případné vyjímky, na kterých se později dohodnou vedoucí jednotlivých týmů. Na turnaji nesmí chybět alespoň jeden rozhodčí znalý pravidel florbalu a zdravotník. Turnaje se budou organizovat vždy v sobotu.

4.4) Turnaje se odehrají v tělocvičnách. Termín jednotlivých turnajů si stanovuje vždy organizátor turnaje a hlásí jej na ředitelství nejméně dva měsíce dopředu.

4.5 ) Jídlo a pití si zajišťuje každý sám.

 

 

Více informací můžete získat na emailu: roman.zak@nmnm.cz anebo na tel.čísle: 777 822 615.